Show programy

timbre-music.com
česká verze verze en verze de

Show programy

TIMBRE MUSIC - přehled show programů

FLASH SHOW - Hudebně-kostýmní show hud. skup. TIMBRE-MUSIC. Divácky velmi žádaný a úspěšný program vhodný pro všechny typy akcí (městské slavnosti a oslavy, firemní akce, party, reklamní akce, plesy apod.).Originální a vtipný průřez největšími hity let 1930-2014, kdy každé desetliletí má svůj kostýmní převlek.

LATIN SHOW- Skvělá latinsko americká hudebně- kostýmní show s převleky a dalšími efekty doplňená o krásné tanečnice.Vhodné na taneční party, firemní ,soukromé akce,plesy atd...Možno objednat i včetně velké taneční show v různých stylech ( Mambo, Salsa, Samba apod... )Lze doplnit i o karaoke show ! Nevětší hity latinsko-americké hudby!!

SUMMER SHOW- Temperamentní letní hudebně- kostýmní show s převleky a dalšími efekty doplňená o krásné tanečnice.

ČESKO-SLOVENSKÁ SHOW- Hudebně-kostýmní show s převleky plná česko-slovenských hitů. Dle přání možno léta 1930 – 2014,  1950 –2014, 1970 – 2014 atd…

CESTA KOLEM SVĚTA - Around the World - Hudebně-kostýmní show s převleky jednotlivých zemí či kontinentů a s jejich největšími hity!

STYLE SHOW - Nová hudebně- kostýmní show s převleky , kdy každý převlek a blok odpovídá jinému hudebnímu žánru. ( POP, ROCK, LATIN, COUNTRY,DISCO..atd.) vhodné na všechny druhy akcí

SENIOR SHOW  - Originální průřez hity které zná každý senior -lze uvést  koncertně i k tanci!

předvánoční akce:

CHRISTMAS SHOW - Hudebně kostýmní show, zařazovaná v předvánočním období. Okostýmovaná kapela s vánočními hity moderní doby.

DEVILS SHOW - Hudebně kostýmní show, vhodná v období před 5. prosincem. Ďábelská kapela s ďábelskými hity.Copyright © Petr Chudoba - vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.

© www.timbre-music.com